O Ekspozycja

Expozycja.com zajmuje się sprzedażą oraz projektowaniem systemów ekspozycyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy linkowe, rurkowe, konstrukcje panelowe, słupki działowe , gigaframes – ramy na wydruki wielkoformatowe oraz inne elementy stosowane w branży handlowo – wystawienniczej. Projektujemy rozwiązania dla muzeów, galerii, biur, instytucji, hoteli, restauracji etc.

Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu nowatorskie produkty najwyższej jakości, kreatywne koncepcje oraz ambitne pomysły. Oferujemy systemy, które łączą ze sobą akryl, szkło, aluminium, drewno i tworzą funkcjonalne konstrukcje z półkami, wieszakami, kieszeniami na plakaty i inne. Zapewniamy wyjątkową spójność konstrukcji, elastyczność, estetyczność i nieograniczone możliwości dostosowywania ich do Państwa potrzeb.

Po otrzymaniu zapytania przedstawiamy Państwu wizualizację z zastosowaniem zaproponowanego systemu dopasowanego do wnętrza. Oferujemy Państwu dostarczenie produktu i montaż w ciągu 10-15 dni.

Specjalizujemy się w doradztwie projektowym. Z chęcią umówimy się z Państwem na spotkanie w sprawie ustalenia szczegółów realizacji.

Dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu oferujemy również :

- tworzywa sztuczne takie jak: PCV, Plexi, Dibond, Hipps, folia, mesh i inne

- druk w technologii UV, sol went, cyfrowy

- projektowanie graficzne i wizualizacje

- montaż oraz demontaż  konstrukcji

Każdego z naszych klientów traktujemy wyjątkowo i indywidualnie dopasowując produkty pod względem zarówno wizualnym jak i cenowym.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenie naszej strony internetowej: www.expozycja.com. Jeśli mają Państwa jakieś pytania lub komentarze czekamy na e-mail lub telefon. Zapraszamy również do działu Expo Aktualności gdzie możemy poznać się bliżej za pomocą aplikacji Facebook oraz Twitter.